בהפלות מלאכותיות יש שני קורבנות –
האם והתינוק

פעילויות "בעד חיים" בכרמיאל

"הַצֵּל לְקֻחִים לַמָּוֶת וּמָטִים לַהֶרֶג, אִם־תַּחְשׂוֹךְ׃  כִּי תֹאמַר, הֵן לֹא יָדַעְנוּ זֶה הֲלֹא תֹכֵן לִבּוֹת הוּא־יָבִין,  וְנֹצֵר נַפְשְׁךָ הוּא יֵדָע; וְהֵשִׁיב לְאָדָם כְּפָעֳלוֹ"  (משלי כ"ד 12-11).

בהפלות מלאכותיות יש שני קורבנות – האם והתינוק.
החיים הם המתנה הכי יקרה שאלוהים נתן לנו. על בסיס זה, אנחנו הקול עבור אלה שלא יכולים לדבר בעד עצמם – התינוקות ברחם העומדים לפני הפלות. אנחנו גם מספרים לאימהות על הסכנות הנשקפות להן עקב הפלה מלאכותית. קדושת החיים ובריאות האישה הם שני צדדים של אותו מטבע ולא עניינים מנוגדים.

 

?הידעתם?
בצה"ל, לחיילת שנכנסת להיריון יש שתי אופציות: אם היא רוצה להמשיך עם ההריון, עליה לסיים את השרות הצבאי שלה. אם היא רוצה להמשיך בשרות הצבאי שלה, היא חייבת לעבור הפלה. חיילת יכולה לעשות עד שתי הפלות על חשבון צה"ל במשך השרות שלה.

  • אסיפות תפילה חודשיות (בכל שבת שלישית בחודש בשעה 13:30).
  • יציאה לרחוב לחלק עלוני מידע / לשוחח עם המתעניינים על התפתחות העובר בשלבים השונים של ההיריון ועל סוגיית ההפלות המלאכותיות.
  1. תפילה בקרבת בתי-חולים שבהם מבצעים הפלות.
  2. שתילת עצים ב"גני החיים" בלטרון לזכר תינוקות שהופלו.
  3. הרצאה לקבוצת נוער על מחלות מין.
  4. איסוף בגדים ומצרכים עבור תינוקות.
לפרטים נוספים על הריון לא-רצוי, עדויות של נשים שעברו הפלות, קליפים, אתר הנצחה "גני החיים", "מבצע משה" (תרומות לאימהות "טריות"), מידע על הסכנות שבהפלות ועוד, ראו http://lovelife.org.il